[rev_slider_vc alias=”home-slider-1″ enable_paspartu=”no”]

Место каде можете да потонете во вистинските задоволства на животот и совршено место да уживате во најдобрата верзија од себеси!
Нудејќи уникатна и динамична енергија, клубот пулсира со вкусовите на клиентелата. Лоциран на брегот на реката Вардар, Де Факто пречекува изгрејсонца кои дополнително ги загреваат журкаџиите, таман кога ќе помислите дека забавата е завршена!

Неделни Настани - Lounge Bar

Sorry, no posts matched your criteria.

Прочитајте

диско новости.

Проверете

Поминати Настани.

Проверете како си поминавме. Сите незаборавни мигови од нашето дружење на едно место. Албуми со фотографии наредени хронолошки

s

Де Факто е прекресен клуб, во кој секогаш ги гледам драгите пријатели од Гевгелија и Македонија

Ален Исламовиќ
s

Најдобрата журка ова лето беше во Де Факто, Гевгелија

Сале Тропико бенд
s

Тука имате сериозен европски шмек, луѓе

Бени Шакири
s

Една од најдобрите дискотеки кој било кога сум ги видел

Петар Грашо